Oferta realizowana w PKP INTERCITY 

logo

Restauracje stacjonarne w Warszawie

Odkryj. Posmakuj. Zapamiętaj.

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą menu, przygotowaną specjalnie dla Państwa.

Lokalizacje naszych restauracji

Restauracja – Al. Jerozolimskie 142A, budynek West Station, 02-305 Warszawa
Restauracja – ul. Chałubińskiego 4, 00-928 Warszawa
Restauracja – ul. Chłopickiego 50, 04-275 Warszawa

Misja

Restauracje WARS to miejsca nawiązujące do kilkudziesięcioletniej tradycji funkcjonowania firmy, łączące bogate doświadczenie z nowoczesnym podejściem do kreowania menu. Posmakuj swobodnej atmosfery pozwalającej zrelaksować się w trakcie przerwy w obowiązkach lub podczas spotkania z partnerami biznesowymi. Odwiedź nas zawsze wtedy, kiedy będziesz chciał cieszyć się doskonałym smakiem bogatej oferty w przystępnej cenie

Ludzie

Zespoły restauracji WARS tworzą młodzi, entuzjastyczni i zgrani pracownicy. To oni budują niepowtarzalną atmosferę, a ich profesjonalizm pozwala każdemu z Gości zatrzymać w pamięci wyjątkowe wrażenia z wizyty. Dążenie do dbałości o najdrobniejsze szczegóły umożliwia nam spełnianie marzeń dotyczących każdej imprezy.

Jakość

Z ogromną dbałością pilnujemy, aby oferowane przez nas dania były serwowane na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów oraz Gości biorących udział w wydarzeniach obsługiwanych przez WARS.

Pełnia smaku

Możliwości Szefów Kuchni WARS można odkryć w trakcie imprez okolicznościowych które organizujemy. Bazując na sezonowych składnikach, dbają oni o to, żeby dania były pełne smaku i kolorów. Łączenie tradycyjnych domowych receptur z najnowocześniejszymi trendami kulinarnymi pozwala pokazać kuchnię polską w innym wymiarze.

Odkryj. Posmakuj. Zapamiętaj. Restauracje WARS

logo

WARS West Station

Otworzona na jesieni 2016 roku restauracja mieści się na najniższej kondygnacji nowoczesnego budynku West Station –  tuż przy kolejowym i autobusowym dworcu Warszawa Zachodnia.

Jest to wyjątkowe miejsce spotkań, stanowiące swoistą enklawę relaksu od obowiązków służbowych. Lokalizacja przy jednym z ważniejszych węzłów komunikacyjnych Warszawy stwarza idealne warunki, aby odwiedzić nas zarówno w trakcie podróży służbowej oraz prywatnie. Dla naszych Gości proponujemy nowoczesne menu z rozbudowaną ofertą dań fit oraz nierzadko ciekawymi pokazami kulinarnymi. Do restauracji warto wstąpić zarówno na śniadanie przed pracą, a także szybki lunch lub spotkanie biznesowe.

Oferujemy możliwość zamawiania dań na wynos, a przy restauracji funkcjonuje letni ogród pozwalający na odpoczynek po pracy ciesząc się autorskim menu naszych Szefów Kuchni i ciekawą selekcją alkoholi.

Dzięki bogatemu doświadczeniu obsługujemy również wszelakie spotkania biznesowe, okolicznościowe i eventy, gwarantując obsługę na najwyższym poziomie.

Restauracja WARS West Station, tel. 609 900 200, kantyna4@wars.pl

logo

WARS Chałubińskiego

Warszawa Grochów, to obecnie największa stacja postojowa, lokomotywownia i wagonownia w Polsce, położona na terenie Olszynki Grochowskiej, w warszawskiej dzielnicy Praga-Południe. Na powierzchni niemalże kilkudziesięciu hektarów mają swoją siedzibę zakłady obsługujące i serwisujące najnowocześniejsze pociągi w służbie Pasażerom na polskich torach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom bezpośredniego otoczenia naszej firmy, w 2014 roku, w Centrali WARS przy ulicy Chłopickiego 50, otworzyliśmy restaurację, której drzwi są zawsze szeroko otwarte, również dla tych, którzy chcą nadłożyć drogi z pobliskich tras szybkiego ruchu, aby cieszyć się doskonałą kuchnią i swobodną, ciepłą atmosferą.

Nasza restauracja to nie tylko doskonałe miejsc do spędzenia odprężającej przerwy w pracy. Jako nieliczni, serwujemy obiady już od godziny 10:30, tak aby umożliwić regenerację sił pracującym od wczesnych godziny porannych. Nasze słynne i obfite zestawy obiadowe, to urozmaicone posiłki przygotowywane codziennie ze świeżych produktów, pod okiem doświadczonych Szefów Kuchni.

Dysponując doskonale wyposażonym zapleczem produkcyjnym i logistycznym specjalizujemy się także w dostawach posiłków do okolicznych firm i biur. Z przyjemnością realizujemy także przyjęcia okolicznościowe i biznesowe, zarówno w przestronnym wnętrzu restauracji, jak również z dojazdem do Klienta.

Restauracja WARS Chałubińskiego, tel. 885 120 300, kantyna6@wars.pl

logo

WARS Chłopickiego

Restauracja WARS zlokalizowana jest w zabytkowym biurowcu zaprojektowanym i rozbudowanym przez uznanych 20-wiecznych architektów polskich, Rudolfa Świerczyńskiego oraz Bohdana Pniewskiego, będących autorami wielu ze stojących po dziś dzień budynków użyteczności publicznej. Obecnie budynek jest siedzibą Ministerstwa Infrastruktury.

Nasza restauracja jest miejscem, gdzie każdy Gość może skosztować zdrowego, różnorodnego menu, ciesząc się dostojną i spokojną atmosferą, niespotykaną w tej, jakże gwarnej części stolicy.

Otwierając nasze gościnne progi już od godzin porannych zapraszamy na ciekawą ofertę śniadaniową oraz korzystne zestawy lunchowe. Sąsiedztwo linii tramwajowych i autobusowych oraz bezpośrednia bliskość dworca kolejowego Warszawa Centralna powodują, że restauracja jest idealnym miejscem spotkań zarówno w interesach jak i prywatnych.

Nasi Szefowie Kuchni oraz doskonale wyszkolona obsługa kelnerska zapewnią Państwu również niezapomniane wrażenia w trakcie uczestnictwa w eventach firmowych oraz spotkaniach w gronie przyjaciół i rodziny. Zapraszamy do kontaktu!

Restauracja WARS Chłopickiego, tel. 502 161 075, kantyna8@wars.pl

Kontakt

Podróże pełne smaku.

WARS S.A.
ul. Chłopickiego 53, 04-275 Warszawa
Sekretariat: 22 610 48 94 od poniedziałku do piątku od 8:00 – 16:00
e-mail: wars@wars.pl od poniedziałku do piątku od 8:00 – 16:00
NIP: 525 000 02 22, REGON: 000127479, BDO: 000085097
KRS 0000029621 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy/XIV Wydz. Gosp.
Wysokość kapitału zakładowego: 20.391.000 zł
Wysokość kapitału wpłaconego: 20.391.000 zł

Skargi i pochwały można przesłać z formularza zamieszczonego pod tym linkiem SKARGI I REKLAMACJE
Regulamin korzystania ze strefy gastronomicznej WARS w pociągach PKP IC: REGULAMIN
REGULAMIN ZAKUPOWY:  REGULAMIN
ADMINISTRATOR DANYCH